İlk Röportajımı Yaptım


Blogumu ilk açtığım zamanlar kendi kendime bir röportaj gerçekleştirmiş ve bir kaç kişinin dalga geçmesiyle karşılaşmıştım.

Ne yalan söyleyeyim biraz moralim bozulmuştu ama yılmadım. Yazmaya devam ettim ve karşılığını aldım. Yine benim gibi kişisel bir blog sahibi olan Vural Egemen Sarıgöz’le ilk röportajımı gerçekleştirmiş bulunuyorum.

Ben gazeteci değilim. Bu işin nasıl yapıldığı hakkında bilgim yok. Ama sırf denemek için önce kendimle sonra da sayın Vural Egemen Sarıgöz’le röportaj gerçekleştirdim. Gayet de güzel ve samimi bir röportaj oldu:)

Söz vermeyeyim ama kafamda güzel planlar var.

Eğer yapabilirsem meşhur birisiyle en kısa sürede bir röportaj gerçekleştirip bloğumda paylaşacağım:)

Bu arada bloğumun ziyaretçi sayısı giderek artıyor. Yine diğer bir planım da; bu sayıyı daha fazla arttırmak için büyük bir siteye reklam vermek. Büyük bir meblağ ödemeyi göze almış bulunuyorum:)

Şimdi sıra o büyük sitenin hangisi olacağına karar vermek:)

Beni izlemeye devam edin diyorum, başka da bir şey demiyorum:)

 

Daha önce kendimle yaptığım röportajı okumak için: http://cembaki.com/kendimle-soylesi/

 

Vural Egemen Sarıgöz’ün bloğu olan srgzblog’taki röportajımı okumak isteyenler için: http://www.srgz.blogspot.com/2012/12/blog-yazar-cem-baki-ile-roportaj.html

 

Bu yazımı beğendiyseniz bir önceki Türk Yapımı Sosyal Ağlar – 7. Güncelleme başlıklı yazıma da göz atabilirsiniz.

Etiketler:,
Editör

2012 yılında atıldığı blog macerasında her geçen yıl daha iyiyi hedefleyen yazar öğretmenlik ve babalık konularında da kendini geliştirmektedir. Bu aralar yazarlık damarı da kabarmakta, ilk kitabı için ter dökmektedir.

Bunları da sevebilirsin

4 yorum

 • Vural Egemen SARIGÖZ (@vuralege)
  2 Ocak 2013 de 14:11

  Röportaj verdiğiniz teşekkür ederim nacizane yazınıza istinaden bir iki şey önermek istiyorum.
  Bence ücretsiz bir blog projesinden vazgeçmenizi öneririm , illa da ücretsiz bir blog istiyorsanız , sadece bir domain alarak blogger üzerinde (bizlerin yaptığı gibi) blog açabilirsiniz.

  Çok büyük reklam paraları harcamaktansa sizinle aynı kategorideki bloglarla link değişimi yapmayı öneririm hem bu sizin pagerank değerinizi yükseltecek hemde size backlink olarak geri dönecektir.

  Reklam yerine tanıtım yazıları satın alın , beğendiğiniz bloglara 2 lira 3 lira gibi cüzzi miktarlarda 250 – 300 kelime arasında bir tanıtım makalesi yazdırmanızı öneririm.

  İyi Bloglamalar…

  • cembaki
   2 Ocak 2013 de 15:53

   Önerileriniz için teşekkür ederim:) Ama söyledikleriniz pek kafama yatan şeyler değil:)

 • ÇELEBİ KAPTAN
  3 Ocak 2013 de 07:27

  Cem bey dün sizin yukarıdaki yazınıza yorum yaparak cevap gerektiren bir yorum kaleme almıştım .Ancak görüyorum ki onaylamadığınız gibi cevabada lüzum görmediniz ancak nezaketen bir geçerli sebebi benden esirgemezsiniz değil mi ?
  Saygılarımla

  • cembaki
   3 Ocak 2013 de 21:26

   Kişisel yoğunluğum nedeniyle bloga pek uğrayamadım. Bu nedenle yorumlarınızı şimdi görebildim ve cevabımı yazınızın altına bıraktım. WP tabanlı bloglarda bir kişiye bir defa izin verince diğer yorumlarına tekrar izin vermeye gerek kalmadan otomatik yayınlanıyor zaten. Ancak cevap yazmakta geciktiğim için affınıza sığınıyorum.

Yorum Bırakabilirsiniz

Son Yorumlar

google+ ta takip et!

instagramda takip et!

Something is wrong.
Instagram token error.