Merhaba


Bloguma ilk yazımı yazmanın heyecanıyla herkese MERHABA diyorum:)

Uzun zamandır içimde beni dürten sese kulak verdim ve 2. blogumu açtım. Bundan sonra makale, yazı, şiir ve eleştiri gibi şahsıma ait yazılarımı bu blog üzerinden yayınlayacağım inşaallah.

Her ne kadar takdir görmek -her insan gibi- benim de hoşuma gitse de amacım meşhur olmak, beğenilmek, takip edilmek ya da alkışlanmak değil. Sadece birikimlerimi internet üzerinden insanlara ulaştırmak istiyorum.

Ne demiş Baki merhum:

Âvâzeyi bu âleme Dâvûd gibi sal
Bâki kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş.

Allah’a emanet olun…

Editör

2012 yılında atıldığı blog macerasında her geçen yıl daha iyiyi hedefleyen yazar öğretmenlik ve babalık konularında da kendini geliştirmektedir. Bu aralar yazarlık damarı da kabarmakta, ilk kitabı için ter dökmektedir.

Bunları da sevebilirsin

3 yorum

 • Ali Can
  23 Eylül 2014 de 11:49

  Biraz geç oldu ama ilk yazıyı yorumsuz bırakmak istemedim. Başarılar dilerim:))

 • Elanur
  27 Ağustos 2017 de 12:51

  Güzel bir başlangıç olmuş

 • Hatice
  5 Haziran 2018 de 12:32

  Hoş gelip iyiki gelmişsiniz. Çok geç buldum bloğunuzu ve tabiki o güzel fikirlerinizi. Ben çok geriden gelip okuyordum yazılarınızı. Ve çoğunda İnan’ın kendimi buldum. Ama hemen biteceği ni düşünmemiştim açıkçası. ☺️ Gerçi 6 yıllık bi birikim okudum. Ve hepsi çok güzeldi, emeğinize yüreğinize sağlık. Ayrıca bence lütfen yazılarınıza devam edin. Tekrar tekrar kaleminize kuvvet diyorum.

Yorum Bırakabilirsiniz

Son Yorumlar

google+ ta takip et!

instagramda takip et!

Something is wrong.
Instagram token error.