Nerelerdeydim?


…ve geri döndüm.

Hayırlı bir iş için müsaade istemiştim sizlerden. Allah’ıma hamdolsun sorunsuzca hallettim.

Ne mi yaptım? Düğün için alışveriş.

Her zamanki gibi tanıdıklarımdan dua isteyerek başladım işime. Birçok kişinin günlerce uğraştığı işleri dualar sayesinde bir günde hallettim.

Gerçi bazı dengesiz insanlara da rastlamadım desem yalan olur.

Sonrasında bir de yayla turu yaptım. Milletin yayla dediği yer benim yıllardır yaşadığım köyden çok da farklı değildi aslında:)

12 günlük maceradan sonra doğup büyüdüğüm köye dönüş yaptım. Her yaz olduğu gibi bu yaz da köyüm hayalet gibi. Kimsecikler yaşamıyor sanki.

Köyün sıkıcılığının üzerine internetimin de yavaşlığı eklenmesi tam bir kâbus ama neyse, yapacak bir şey yok. Bu yazı da bir şekilde atlatıp görev yerime döneceğim inşallah.

Köyün sıkıcılığının bir güzel yanı var; bol bol yazı yazma isteğim geliyor:)

2800 kilometre yol gitmenin yorgunluğunu atlatmaya çalıştığım şu günlerde herkese hayırlı günler diliyorum.

Biraz da reklam: Eğer Trabzon çevresinde yaşıyorsanız gelinlik için sakın ha “Sultan Gelinlik” isimli dükkâna gitmeyin. Sahibi tam bir dengesiz.

Onun yerine bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittiğim “Esra Gelinlik’i” size önereyim. Sahibinin yakından ilgilenmesinin yanı sıra çok uygun fiyatlarıyla gerçekten memnun kaldık. (Sıkı bir pazarlık yapmayı unutmayın:)

Bu yazımı beğendiyseniz bir önceki Mutluluğunuz Mutluluğumuzdur başlıklı yazıma da göz atabilirsiniz.

Etiketler:
Aruchan

Henüz yeni dünyaya geldim. Gelir gelmez de babam tarafından bu blogun başına geçirildim. Daha dişim çıkmamış, altıma ediyorum ama blog yazacağım, yok artık! Hemen cennetmekan dedem Fatih Sultan Mehmet Han gibi babama dönüp “eğer blog seninse blogunu yazmaya devam et, yok eğer blog benimse emrediyorum blogu sen yazacaksın” dedim ve uyumaya devam ettim. Çünkü büyüyüp buraları devralmak için uyumam gerek.

Bunları da sevebilirsin

Nerelerdeydim?

Tatile Çıkmadan Önce

1 Yorum

  • byrm35
    4 Temmuz 2013 de 18:27

    vay editör nerelerdesin?bende merak ediyodum ne yaptı bizim editör diye:)))

Yorum Bırakabilirsiniz

Son Yorumlar

google+ ta takip et!

instagramda takip et!

Something is wrong.
Instagram token error.