Twitter’da takipçi kazanma yolları


 

Bu yazımda size kısa yoldan takipçi kazanmanın yollarını anlatacağım. Hepsini okuyun ve birisini seçin. Hangisini seçerseniz seçin mutlaka çok takipçi kazanacaksınız.

1-Ünlü olun: Bunu çok uzun anlatmama gerek yok. Eğer ünlü biriyseniz ya da ünlü olma potansiyeliniz varsa twitter hesabı açmalısınız. Bir de “doğrulanmış kullanıcı” rozetiniz olursa gerisini koyverin gitsin. Bir sürü takipçiniz olacak zaten.

2-Yavşak olun: Bunun bir sürü yolu var. Mesela binlerce kişiyi takibe alın. Zaten twitter’da ünlüler hariç herkes “takip edeni takip ederim” mantığında. Binlerce insan sizi takibe aldıysa şimdi üşenmeden onları tek tek takipten çıkarın. Bakın ne kadar kolay bir şekilde binlerce takipçiniz oldu.

Yok, ben uğraşamam öyle diyorsanız saçma sapan şeyler yapın. (Mesela; çıplak resimlerinizi paylaşın, asıl yapmanız gereken işleri boş verip twitter’da milleti çıldırtacak yorumlar yazın, yalan yanlış haberleri retweet yaparak onların yayılmalarına destek olun, vesaire vesaire)

Ya da milletin değer yargılarına saldırın. Yıllardır milletin saygı duyduğu şeyleri alaya alın. Değerli insanlara küfürler savurun. Göreceksiniz ki çok kısa sürede kendiniz gibi bir sürü yavşak sizi takibe alacak.

3-Ya da en iyisi mi “adam olun”: Bakın bu en zor olanı. Sanal âlemde sapıtmadan çizgisini koruyabilen, adam gibi adam olan kişi oldukça az. Bu yüzden bu tarz birisi olursanız takipçi sayınız çok yavaş artacaktır. (Çünkü doğruyu söyleyen dokuz köyden kovulur.) Ama yine de vicdan sahibi bir sürü takipçi sizi arayıp bulacaktır.

Bu yazımı beğendiyseniz bir önceki Türk Yapımı Sosyal Ağlar – 7. Güncelleme başlıklı yazıma da göz atabilirsiniz.

Aruchan

Henüz yeni dünyaya geldim. Gelir gelmez de babam tarafından bu blogun başına geçirildim. Daha dişim çıkmamış, altıma ediyorum ama blog yazacağım, yok artık! Hemen cennetmekan dedem Fatih Sultan Mehmet Han gibi babama dönüp “eğer blog seninse blogunu yazmaya devam et, yok eğer blog benimse emrediyorum blogu sen yazacaksın” dedim ve uyumaya devam ettim. Çünkü büyüyüp buraları devralmak için uyumam gerek.

Bunları da sevebilirsin

1 Yorum

  • Elanur
    27 Ağustos 2017 de 01:35

    Güzel tespitler

Yorum Bırakabilirsiniz

Son Yorumlar

google+ ta takip et!

instagramda takip et!

Something is wrong.
Instagram token error.